Квадрокоптер RC DRONE-8807, фото 2
Квадрокоптер RC DRONE-8807, фото 1
Квадрокоптер RC DRONE-8807, фото 3
Квадрокоптер RC DRONE-8807, фото 4
Квадрокоптер RC DRONE-8807
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадрокоптер RC DRONE 8807 — модель має трансфомовану конструкцію корпусу. У розгорнутому вигляді це досить великий дрон із габаритними розмірами 370х370 мм.
У складеному вигляді габарити моделі лише 180х125 мм і товщина всього 60 мм, його зручно перевозити, можна спокійно покласти в сумку або в машину.
Квадрокоптер CTW 8807W обладнаний сучасною електронікою.
Основні атрибути
Країна виробникКитай
Ємність акумулятору1100 мА/год